OPINIE (26)

2015-11-05, 14:57:12 Aśka
Najlepszy fachowiec jakiego znam. Poprzez przeprowadzenie szczegółowego wywiadu i poszukiwanie źródła bólu dostosowuje odpowiednio terapię do problemu i pacjenta. Jego wiedza i zaangażowanie dwa razy wyprowadziły mnie z kontuzji, przez co przyczynił się do moich sukcesów sportowych :) Wiem, że w podbramkowych sytuacjach zawsze mogę liczyć na Jego pomoc i darzę Pana Jacka pełnym zaufaniem.

2015-09-30, 15:58:59 Maja
Trafiłam do Pana Jacka dzięki znajomym i to był strzał w dziesiątkę. Jest świetnym fachowcem i wie co robi - jednym słowem mówiąc najlepszy jakiego znam. Chodzę do Pana Jacka od bardzo dawna i zawsze mi pomaga - ból mija a do tego wiem że moje zdrowie jest w najlepszych rękach. Pozatym Pan Jacek jest przesympatyczna osobą z którą można rozmawiać bez końca. Serdecznie polecam

2015-08-07, 15:41:03 Basia
Trafiłam do Pana Jacka z polecenia moich znajomych z pracy. Rzeczywiście okazał się najlepszym lekarzem dla mojego zwichrowanego kręgosłupa. Już po raz trzeci w ostatnim czasie wybawił mnie z cierpienia, bólu, pewnie unieruchomienia. Pełen profesjonalizm. Czas podczas zabiegów mija szybko. Pan Jacek bardzo ciekawie opowiada o podróżach i swojej miłości do kotów. Można się zasłuchać. A Jego zachęta do ruchu i uprawiania sportów bezcenne. Pani Jacku bardzo dziekuję i polecam Pana wszystkim.

2015-08-06, 12:05:46 Agata
Już drugi raz Pan Jacek uratował mnie z opresji. Ostatnio trafiłam do niego zgięta w pół. Po dwóch masażach był „pion” po trzecim właściwie nie czułam bólu. Na masaż zabrałam także swojego tatę, który odkąd pamiętam choruje na kręgosłup i co chwile jest na jakieś rehabilitacji, po masażu stwierdził: „już tylu mnie masowało, ale tak to żaden”. Jednym słowem: FACHURA.

2015-07-09, 21:06:07 Ewa
Mówiąc szczerze początkowo podchodziłem do tych zabiegów dość sceptycznie, gdyż z moimi bólami kręgosłupa nie radzili sobie nawet lekarze. Obecnie nie mam już jednak żadnych wątpliwości, że Jacek to "cudotworca" :) już po drugim odczuwam znaczna poprawę. Dodatkowo, sposób w jaki Jacek potrafi opowiadać o swoich podróżach sprawia, że masaż mija przyjemnie. Jacku dziękuję :)

2015-05-13, 17:38:19 Anita
Kiedy tylko tylko coś mi dolega z kręgosłupem to od razu jest telefon do Pana Jacka. Już po jednej wizycie jest wielka ulga , a kolejne już w 100 rozwiązują problem na długi czas. Polecam serdecznie :)

Przejdź do strony: 12

Napisz własną opinie: