Od ponad 20 lat rozwijam swoje zainteresowania związane z Masażem i Terapią Manualną.

Na początku mojej drogi zawodowej, miałem możliwość pracy z pacjentami ,którzy zgłaszali się do mnie z bólami kręgosłupa , mięśni i stawów obwodowych, w większości wynikających z przeciążeń narządu ruchu.

Z czasem wskutek intensywnego rozwoju zawodowego, mogłem też pomagać osobom o poważnych i skomplikowanych dolegliwościach, między innymi dzięki doktorowi Radosławowi Składowskiemu z Kędzierzyna Kozla jednemu z najlepszych lekarzy medycyny manualnej w Polsce, u którego uczyłem się Terapii Manualnej. Jego podejście do pacjenta, niekonwencjonalne metody pracy, a także niezwykła inteligencja, przekonały mnie by diametralnie zmienić podejście do pracy z pacjentem.

W 2000 roku do grupy moich pacjentów dołączyli także sportowcy.

W latach 2000-2010 współpracowałem z Siatkarkami klubu sportowego MKS Muszynianka-Fakro na stanowisku masażysty i trenera odnowy biologicznej.W tym czasie klub z Muszyny trzykrotnie sięgnął po tytuł Mistrza Polski w siatkówce kobiet i osiągnął znaczące sukcesy na arenie między-narodowej a ja razem z nim.

Sprawowalem opiekę nad uczestnikami programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015, którego twórcą był mój przyjaciel i równocześnie pacjent, Artur Hajzer.

Nie musisz jednak być sportowcem, by liczyć na moją pomoc.Zajmę się każdą osobą, która zgłosi się do mnie ze swoimi problemami.

Pomaganie innym w powrocie do sprawności i swoich codziennych obowiązków daje mi ogromną satysfakcję a także jest mobilizacją do dalszego doskonalenia się. Uważam, że logicznie prowadzona terapia jest procesem trudnym i wymagającym poświęcenia zarówno od pacjenta, jak i terapeuty.

Szukam ciągle nowych rozwiązań w trosce o Państwa komfort życia bez bólu.

 

OPINIE (25)

2019-08-04, 14:54:11 BARBARA KOTOWSKA z Zielonej Góry
Pan Jacek to prawdziwy MISTRZ (nie tylko kolarski i wspinaczkowy)! Jego przeogromna wiedza, ewidentnie wieloletnia praktyka i zdolności w stosowaniu różnych technik, w połączeniu z taktem i ujmującą osobowością sprawiły, że po ledwie czterech zabiegach wyjeżdżam z Krynicy w znakomitej dyspozycji... Szczerze polecam jego profesjonalizm wszystkim "potrzebującym - bo jest wart każdych pieniędzy!

Zobacz wszystkie »
Napisz własną »